Kinki Kappers introduceert: De Kinki Lab Collection

Tijdens het launch event presenteerde Kinki de nieuwe collectie aan kappers, partners en relaties. Het was een feestelijke lancering van de eerste drie producten met styling inspiratie, live product demo’s en een mooi moment om te netwerken.

Het is een avond in de absolute Kinki vibe.

 

 

Al 40 jaar staat Kinki Kappers bekend om creativiteit, individualiteit en vakmanschap. Vanuit die creatieve mentaliteit is de Kinki Lab Collection ontstaan: een productlijn ontwikkeld dóór haarprofessionals, vóór makers.

Met de introductie van de Kinki Lab Collection zet Kinki een nieuwe stap in de ontwikkeling van professionele stylingproducten. De collectie bouwt voort op iconische Kinki-formules, maar is volledig opnieuw ontwikkeld voor betere prestaties, meer gebruiksgemak en een eigentijdse uitstraling.

WAAROM DEZE LANCERING?

De Kinki Lab Collection markeert de start van een nieuwe generatie Kinki-producten.

De eerste drie stylingproducten zijn opnieuw geformuleerd op basis van jarenlange praktijkervaring van Kinki-stylisten en feedback uit de salons. Het resultaat is een collectie die intuïtiever werkt, beter presteert en creatieve vrijheid centraal stelt.

Om deze introductie te vieren organiseerde Kinki op 29 juni 2026 een exclusief launch event voor Kinki’s kappers, creatives en partners. Tijdens de avond werden de producten voor het eerst gepresenteerd met live demonstraties door de man achter de producten Mark Melief en Kinki’s artistic director Jeske de Corte.

Het event onderstreept waar Kinki voor staat: kennis delen, creativiteit stimuleren en samen bouwen aan de toekomst van hair styling.

 

DE COLLECTIE

 

MLD.06 – Flexible Molding Paste

  • Sterke hold zonder hard te worden
  • Flexibel product dat eenvoudig opnieuw te kneden is
  • Ideaal voor het behouden van zacht en soepel haar dat natuurlijk beweegt
  • Geschikt voor haar met slag (of krullen)

Niet alles hoeft vast te zitten om goed te zitten. MLD.06 geeft grip zonder hard te worden. Flexibel genoeg om te blijven spelen, sterk genoeg om controle te houden. Ideaal voor zachte texturen, natuurlijke beweging, gedefinieerde slag en krullen die gezien mogen worden. Geen plakkerig gevoel, geen overdreven hold. Alleen haar dat met je meebeweegt.

 

PST.05 – Soy Infused Paste

Een compleet vernieuwde formule van de voormalige Soy Paste.

  • Stevige hold met een natuurlijke finish
  • Gemakkelijk te restylen gedurende de dag door een beetje water toe te voegen
  • Wordt niet stijf of overdreven glanzig

Voor iedereen die niet wil kiezen tussen controle en flexibiliteit. PST.05 geeft stevige hold met een natuurlijke finish. Geen stijf kapsel, geen overdreven glans. Gewoon haar dat goed zit en er moeiteloos uitziet. Wil je iets veranderen? Een beetje vocht is vaak al genoeg om je look opnieuw vorm te geven.

 

SHP.01 – Texture Shaping Paste

  • Geeft grip en vorm zonder haar zwaar te maken
  • Perfect voor messy looks
  • Extra fibers voor meer textuur
  • Nieuwe signature geur

Textuur is geen toeval. SHP.01 geeft grip, vorm en flexibiliteit zonder je haar zwaar te maken. Perfect voor messy looks, gedefinieerde texturen en alles daartussenin. De vezelrijke formule maakt het eenvoudig om je haar te vormen, opnieuw te stylen en de hele dag in beweging te houden. Afgewerkt met een frisse geur die net zo goed voelt als je haar eruitziet.

 

 

MADE TO CREATE

Het uitgangspunt van de collectie is eenvoudig:

Made to Create.

De producten zijn ontwikkeld voor mensen die creëren. Voor professionals en thuisgebruikers die experimenteren, grenzen opzoeken en iedere dag nieuwe looks maken.

 

 

NIEUWE VERPAKKING

De Kinki Lab Collection introduceert een volledig nieuw verpakkingsconcept.

  • kleurrijk
  • opvallend
  • direct herkenbaar
  • ontworpen voor professioneel gebruik

Daarnaast is er een optionele witte deksel verkrijgbaar waarmee salons hun klanten een extra ervaring kunnen bieden, bijvoorbeeld door:

  • een sample toe te voegen
  • stylingtips mee te geven
  • een persoonlijke boodschap achter te laten
  • een kleine verrassing toe te voegen

 

ONTWIKKELD DOOR

De Kinki Lab Collection is ontwikkeld door:

  • Mark Melief
  • Haidy Melief
  • Paul de Raay

Samen werkten zij aan zowel de product formules als het design en de verpakking.

 

 

BETREFT DE FOTO’S:

Presentatie van de Mold paste: kapper @colorsbykiyana, model @sequoia_boom, KINKI salon @Kinkioudegracht

 

Presentatie van de Shaper: kapper Fay Peper, model @ insta veerevilou, KINKI salon @kinkiovertoom

 

Presentatie van de Soy paste: kapper @jeskedecorte, model @tommiezw_, Artistic

Director @KinkiArtisticTeam

 

Make-up Artist: @beaupijpstra

 

Dolheads @pennydonkerss @hairby.femke @kinkistjorislaan @kinkidenbosch @kinkioudegracht

 

Photo’s / @friendlybastardstudio

 

 

 

TOP HAIR

TOP HAIR magazine komt 10 x uit per jaar en is dé vakglossy voor ambitieuze kappers en saloneigenaren in de Benelux.