Goldwell x Ronald van der Kemp @ Paris Haute Couture Week

Goldwell x Ronald van der Kemp @ Paris Haute Couture Week

Parijs. Coutureweek. Regenwoud. En haar waar je u tegen zegt. Ronald van der Kemp trapte Wardrobe 22 af met een modeshow die niet alleen oogstrelend was, maar ook eco-minded, hyperartistiek én haartechnisch next level. En raad eens wie backstage de borstel zwaaide? Juist, Team Goldwell. Met Bianca van Zwieten als Chef de Cabine creëerden ze hair art die je niet zomaar uit een bus haarlak schudt.

Back to nature, maar met ballen

“Wanneer je om je heen kijkt en niet blij wordt van de mens, dan richt je je blik op de natuur,” aldus Van der Kemp. En dat deed-ie dan ook. Zijn couturecollectie ademde bladeren, vogels, textuur en spirit. Met handgeweven materialen, borduurwerk uit het Amazonegebied en reststoffen met een verleden, maar wel op de meest glamoureuze manier ever.

Haute hair met een snavelrandje

De looks? Tropische vogels die backstage stiekem stijfsel en Elumen hebben gesnoven. Elk kapsel was opgebouwd met chirurgische precisie en een flinke dosis visie. Want als je dan toch een runway opstuurt, doe het dan met volume, kleur en wáánzin. Een greep uit het plumage:

  • Tweety Bun – Strak, sleek en met losgefladderde lokken aan de zijkant. Die chaos? Is dus expres.

  • Profile Bird Sculpture – Sculpturaal werk. Denk aan de silhouetten van vogels in vlucht, maar dan gemaakt van haar. #NoBiggie

  • Hoed meets haar – Surrealistisch tot de max: hoeden en kapsels versmolten tot één artistieke UFO van texture.

  • Partial Waffle – Krimptechnieken en curl structures die leken op boomschors, junglebladeren of het velletje van een exotisch beestje. Freakin’ fabulous.

Color like a bird of paradise

De kleuren kwamen rechtstreeks uit het tropenboekje. Paradijsvogel vibes all over the place. Gekleurde extensions, voorbereid met Goldwell Elumen en Topchic (want als je kleur doet, doe je ‘m goed). Finish it off met StyleSign — voor fixatie die zelfs de junglehitte doorstaat.

 

TOP HAIR

TOP HAIR magazine komt 10 x uit per jaar en is dé vakglossy voor ambitieuze kappers en saloneigenaren in de Benelux.

No Comments Yet

Comments are closed